Расписание звонков с 18.02.2019.

   1. 8.30 - 9.10
   2. 9.25 - 10.05
   3. 10.20 - 11.00
   4. 11.30 - 12.10
   5. 12.40 - 13.20
   6. 13.35 - 14.15
   7. 14.25 - 15.05
   8. 15.10 - 15.50

День тёплых свитеров 2019

 15.februārī

“Silto džemperu diena” ir ikgadēja akcija, kuras mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus. Silto džemperu dienā skolu telpās tiek nedaudz samazināta temperatūra, un visi ir aicināti uzvilkt siltāku džemperi, tādējādi arī simboliskā veidā apliecinot atbalstu iniciatīvai.

Kampaņa aizsākās 2005. gadā, kad Flandrijas reģiona Ekoskolas, Kioto protokola iedvesmotas, rīkoja pirmo Silto džemperu dienu. Tās sākotnējā ideja bija atgādināt par klimata pārmaiņu mazināšanas mērķi, aicinot veikt vienkāršas ikdienas darbības, piemēram, samazināt apkures jaudu un uzvilkt siltāku džemperi, biežāk braukt ar velosipēdu, ēst vietējo pārtiku, izslēgt elektroierīces, kad tās nelietojam, un citas līdzīgas iniciatīvas. Šajā dienā izdevās Flandrijas teritorijā uzskatāmi samazināt radītos ogļskābās gāzes izmešus, kā arī veicināt skolēnu, uzņēmēju un varas iestāžu pārstāvju informētību par klimata pārmaiņu problemātiku.

Silto džemperu diena ir arī izdevība veidot sadarbības tīklus starp skolām, organizācijām, uzņēmumiem, pašvaldībām un pat valstu valdībām, lai kopīgi sniegtu lielāku ieguldījumu siltumnīcas gāzu emisiju samazināšanā un klimata pārmaiņu novēršanā. Latvijā Ekoskolas akcijā aktīvi iesaistās jau vairākus gadus, un daudzas īsteno ne tikai vienojošo aktivitāti – gaisa temperatūras samazināšanu telpās, bet arī iesaista citas vietējās organizācijas, uzrunā sabiedrību, organizē diskusijas un konkursus par klimata tēmu, rīko nodarbības ārā, tā taupot arī elektrības resursus, un daudzas citas aktivitātes.

 

Неделя проектов 2019

        

          11.02. - 15.02.2019.

             

                                    Тема недели проектов

                                                                   "Вода"        

 

 

 

 

  

 

 

Тему недели проектов можно выбрать здесь

График недели проектов можно посмотреть здесь.

Клуб латышского языка

Молодежи в возрасте 13-25 лет предлагается возможность бесплатно посещать занятия клуба разговорного латышского языка "Просто говорим".

Занятия клуба будут проходить один раз в неделю: по средам в 15.30 в Елгавской основной школе №2.

Подробную информацию о клубе можно получить, обратясь к специалисту по делам молодежи Управления общественной интеграции Л.Вовере по телефону 63005527 или э-почте [email protected].

Vecākiem

 

Mīļie vecāki!

Vēlos Jūs īpaši uzrunāt šajā laikā. Skolas vadības un skolotāju uzdevums ir nodrošināt mācību darbu, kā arī mazināt skolēnos psiholoģisko spriedzi, ko radījusi izveidojusies situācija ar skolu tīkla plānoto reorganizāciju. Pašlaik Jelgavas 2.pamatskola darbojas un neatkarīgi no tā, kāds būs pieņemtais lēmums 28.februārī, mēs nodrošinām mācību darbu līdz mācību gada beigām. Lai nodrošinātu mācību darbu, lai kvalitatīvi iesaistītos pilsētas olimpiādēs un konkursos, kā arī skolu sabiedriskajā dzīvē pilsētā, bērniem vienkārši ir jābūt skolā. Protams, tā ģimenes izvēle par bērna turpmākās izglītības gaitu modelēšanu. Uzskatu, ka tagad nav jārada lieka ažiotāža par pāriešanu uz citām mācību iestādēm. Jebkurā gadījumā mums visiem ar godu ir jāpabeidz 2018./2019. mācību gads, 2. mācību semestris ir tikai pašā sākumā.

Mācīsimies!

Patiesā cieņā, Jelgavas 2. pamatskolas direktore  Ināra Keiša

Полуфинал лесной олимпиады

Команда нашей школы "Meža meitas" вошла в полуфинал лесной олимпиды Mammadaba.

Голосуем! https://www.youtube.com/playlist?list=PLK0HeKVn1Q4-6RVGDqoSEm0qmGCZ9JHNJ.

Исследование

С исследованием "Стратегия образования г.Елгавы на 2019-2015 г.г." , которое проводила "Dynamic University" можно ознакомиться здесь.

Олимпиада по математике

4 февраля 2019 года прошла городская олимпиада по математике для 9 классов.

Поздравляем с достижениями! 3 место - Лазарева Алиса (9b класс), благодарность - Костин Дейвид (9b класс).

Спасибо учителю математики Ванаге Валентине Сигизмундовне за подготовку учеников к олимпиаде!

Paldies vārdi

Mīļie vecāki!

Paldies, ka  esat! Pateicos visiem par atbalstu, atsaucību un sapratni Jelgavas pilsētas izglītības attīstības stratēģijas 2019.-2025.gadam izstrādes projekta apspriešanā un priekšlikumiem, kas izskanēja saistībā ar Jelgavas pilsētas skolu tīkla reorganizāciju, kas vistiešāk skar mūsu skolas likteni. Paldies, ka esat kopā ar mums, Jelgavas 2.pamatskolas skolotājiem! Mēs neesam vieni! Katru mīļu mirkli izjūtam jūsu stipro plecu!

Patiesā cieņā, Jelgavas 2. pamatskolas kolektīva vārdā, direktore Ināra Keiša

3_10.jpg 

День безопасного интернета (DID) 2019

Peleko_Shunu_konkurss_1200x628_2.jpg

Aicinām skolēnus piedalīties konkursā "Izaicini savas pelēkās šūnas!"! 1.martā tiks izlozēti 15 laimīgie, kuri saņems balvas no Drossinternets.lv. Vairāk par konkursu šeit.

Страницы