Veiksmīgs starts republikas robotikas čempionātā

Jau pagājis ilgāks laiks, kā nebijām piedalījušies robotikas sacensībās. Šogad tas bija liels izaicinājums doties uz sacensībām. Patiess prieks par sasniegumiem - 9.vieta savā grupā no 50 komandām. Sacensībās startēja 4. un 6.klašu skolēni. Paldies skolotājai Nataļjai Solovjovai par skolēnu sagatavošanu sacensībām!

Ceram, ka tas ir tikai pats sākums mūsu turpmākajiem panākumiem! Lai veicas!

                                                           7_3.jpg

Jaunie tehniķi

Vienkāršo mehānismu darbības atklāšana palielina interesi par fizikas, matemātikas likumsakarībām izmantojot modeļus, kas izveidoti savām rokā. Uzkrājot praktiskā darba pieredzi un zināšanas par mehānismiem, kas iegūtas stundās, skolēni var veidot daudz sarežģītākus mehānismus. Spēlējoties pilnveidot savu personīgo tehnisko progresu.

Latvijas Robotikas sacensības

Mēs varam! Ar tādu saukli sākās 2013.gada Latvijas  Robotikas sacensības. Latvija ir robotikas lielvalsts. Tieši Latvijā organizētās robotikas sacensības ir vienas no retajām starptautiski atzītajām, robotikas sacensībām, kuras atzinusi arī Japāna. Bet fakts, kas priecē vēl vairāk, ka šādās sacensībās piedalījāmies arī mēs, Jelgavas 2.pamatskola. Jo īpaši gribas uzteikt vienas komandas sniegumu, ar robotu Titāns. Šis robots savā grupā 85 robotu konkurencē ieguva 5. vietu. Lieki piebilsts, ka bijām jaunākā grupa visā čempionātā. Mums ir iemesls par to lepoties. 

Apsveikumi un pateicība skolas robotikas pulciņa vadītājam, skolotājam Kasparam Ļubinskim, kurš arī sagatavoja skolēnus čempionātam!