Projekts “Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ’’

Jelgavas 2.pamatskolas komanda ir iesaistījusies jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projektā “Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ’’, kuru īsteno Izglītības attīstības centrs (IAC) sadarbībā ar British Council pārstāvniecību.

Mūsu skolas komandu pārstāv divas skolotājas:

Jeļena Rjazanceva (direktores vietniece izglītības jomā un vēstures skolotāja),

Jekaterina Leskavniece (angļu valodas skolotāja) un

divi skolēni: Evelīna Kovtuna (8.b klase) un Aleksandrs Šišalovs (8.c klase).

Projektā piedalās un aktīvi darbojas 15 komandas no dažādām Latvijas skolām, piedaloties daudzveidīgās radošās darbnīcās un pasākumos, sekmējot jauniešu sadarbības kompetences, pilnveidojot kritiskās un dizaina domāšanas attīstību, ka arī medijprātības izpratni mūsdienu dzīvē, virzot jauniešus uz savu personīgo un profesionālo mērķu sasniegšanu, tā veidojot apziņu par moderno patriotismu.

Projekta ietvaros mūsu skolas komanda ir piedalījusies trīs dienu izglītojošā seminārā Siguldā, gūstot vērtīgas atziņas, sadarbojoties ar jauniešiem.

Iedvesmojoties no gūtajām zināšanām un atziņām, mūsu skolas komandas jaunieši īstenoja vienu no projekta mērķiem “ Skolēns nāk pie skolēna”, tādējādi vadot audzināšanas stundas citām klasēm un piedaloties skolas Alternatīvajā mācību dienā.

Aprīlī tika ieplānots kopīgs pasākums ar Ropažu vidusskolas, Jaunogres vidusskolas, Rīgas Purvciema vidusskolas un Jelgavas 2.pamatskolas komandām.

                   20190131_140439.jpg     20190201_110656.jpg     20190201_144945.jpg