Jelgavas 2. pamatskolā - 9. marts Alternatīvā mācību diena

Jelgavas 2. pamatskolā no 12.02. līdz 16.02. notika tradicionālā Projektu nedēļa. Šogad projektu nedēļas tēma bija veltīta Ekoskolas aktivitāžu tēmai „Skolas vide”. Skolas metodiskā padome kopā ar skolas vadības komandu ieplānoja projektu nedēļas noslēgumu 9.martā pirms skolēnu pavasara brīvlaikā kā Alternatīvo macību dienu. Kas ir ieplānots šajā dienā? Pirmajā stundā skolēni vēl izmantos iespējas konsultēties ar skolotājiem par saviem projektu darbiem, lai veiksmīgāk dienas laikā varētu tos prezentēt klasēs saviem klasesbiedriem.

3.klašu skolēni ar saviem darbiem iepazīstinās pirmo klašu skolēnus, kuriem Projektu nedēļas laikā bija papildus brīvlaiks. 4. klašu skolēni šajā dienā darbosies sporta zālē, kur visas trīs klases prezentēs savus projektus dažādās tematiskajās stacijās. Īpaši piesātināta diena būs 5.klašu un 6. klašu skolēniem. Bez savu darbu prezentācijām, skolēniem būs iespēja darboties „Prātnieku laboratorijā”, kas būs atbraukusi uz skolu no LU Fizikas un matemātikas fakultātes un kuras speciālisti vadīs aizraujošas nodarbības.

7.klašu un 8.klašu skolēni apmeklēs karjeras izglītības nolūkā dažus pilsētas uzņēmumus - Metālapstrādes parku, Valsts policijas Jelgavas nodaļu un Kokapstrādes uzņēmumu Jelgavas novadā. Šajā pat dienā grupa skolēnu ar skolotājiem dosies uz Botānisko dārzu, kur notiks noslēguma nodarbība par atbilstošajām projektu tēmām.

     DSC_0033_3.JPG     DSC_0030.JPG