Fakultatīvu un interešu izglītības nodarbību laiki 2018./ 2019. mācību gadā

 

Pulciņa nosaukums

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

1.

Koris „Zvonņica”

Skolotāja Jeļena Vavilova

 

 

 

13.10-14.40

Aktu zāle

16.00-20.00

Aktu zāle

11.00-14.00

2.

Balete studija „Reveranss”

Skolotaja V.Homma-Snarska

13.20-14.50 (1-4)

15.00-17.00(5-8)

 

13.20-14.50 (1-4)

15.00-17.00(5-8)

 

 

 

3.

„Palete

Gleznosanas studija 1.-4.kl.

Skolotāja Solvita Romanova

 

13.20–14.30

41.kab.

 

 

 

 

 

4.

Rokdarbu pulciņš 4.-8.kl.

Skolotāja Sanita Pomere

 

14.10-15.40

87.kab.

 

 

 

 

5.

„Jaunais amatnieks”5.-9.

Skolotājs Mārtiņš Dzerkalis

 

 

15.00-17.00

40.kab.

 

 

 

6.

Šaha skola

Skolotājs Viktors Krūmiņš

 

 

 

 

13.20-15.20

46.kab.

 

7.

Florbols 5.-9.kl.

Skolotājs Deniss Ševčenko

14.50-16.00

 

 

 

14.10-15.00

 

8.

Futbols 1.-4.kl.

Skolotājs Deniss Ševčenko

13.20-14.00

14.20-15.00

 

13.20-14.00

 

 

9.

Spāņu valoda

Skolotaja Olga Grundane

7.45-8.25

85.kab

 

 

 

 

 

10.

Teātra studija

Skolotāja Ludmila Freija

13.20-14.50

Aktu zālē

13.20-14.50

Aktu zālē

 

 

 

 

11.

„Jaunie gudrinieki” - 1.kl.

Skolotāja Olga Kukša

13.20-14.00

57.kab.

 

 

 

 

 

12.

„Jaunie gudrinieki” - 2.kl.

Skolotāja Jeļena Ševčenko

13.20-14.00

58.kab.

 

 

 

 

 

13.

„Jaunie gudrinieki” – 3.kl.

Skolotāja Oksana Bluzmane

 

13.20-14.00

46.kab.

 

 

 

 

14.

Angļu valodas klubs „OK”

Skolotāja Karīna Jablonska

13.20-14.00

64.kab.

 

14.10-14.50

70.kab.

 

 

 

15.

Angļu valodas klubs „OK”

Skolotāja Jekaterina Leskavniece

 

 

 

 

7.45 - 8.25

63.kab.

 

16.

Vācu valoda

Skolotāja Tatjana Petrenko

 

7.45-8.25

67.kab.

7.45-8.25

67.kab

 

 

 

17.

„Dabas noslēpumi”

Skolotāja Svetlana Meļņika

 

 

14.10-15.20

62.kab.

 

 

 

18.

Tehniskā konstruēšana

Skolotāja Vita Glinska

13.20-14.00

46.kab.

13.20-14.00

56.kab.

13.20-14.00

 

 

 

19.

Robotika

Skolotāja Nataļja Solovjova

13.20–14.50

63.kab.

 

13.20–14.50

63.kab.

 

 

 

20.

„Aerobika”

Skolotāja Kristīna Eihvalde